САЙТ КЛИН СОЛНЕЧНОГОРСК ЗЕЛЕНОГРАД ХИМКИ ВЫСОКОВСК. ДОСКА ОБЪЯВЛЕНИЙ КЛИН СОЛНЕЧНОГОРСК ЗЕЛЕНОГРАД ХИМКИ ВЫСОКОВСК. ФОРУМ КЛИН СОЛНЕЧНОГОРСК ЗЕЛЕНОГРАД ХИМКИ ВЫСОКОВСК. КАТАЛОГ САЙТОВ

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Аудіметрія

Сообщений 1 страница 2 из 2

1

Після того, як я почав помічати, що часто не розумію, що говорять мої колеги на роботі, я вирішив перевірити свій слух. Чи не підкажете, де можна пройти аудіометрію в нашому місті? Важливо, щоб це був надійний медичний заклад з сучасним обладнанням.

0

2

Протягом останніх місяців почував, як проблеми зі слухом стали загрожувати моїй повсякденній життєдіяльності. Стільки моментів пропадало в беззвучній тиші. Навіть вдома, на вулиці, починало надокучати це. Постійно розпитував у членів сім'ї, чи чують вони те, що я. Нарешті, вирішив звернутися до спеціалістів. Можна зробити аудіометрію тут є детальна інформація щодо процедури, яка дозволить точно визначити стан слуху. Скільки емоцій і злетів відкриває для мене можливість почути знову, адже лікарі виявили, що завдяки слуховому апарату я зможу повернутися до свого звичного ритму життя.

0



Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно